Statystyki indywidualne

Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Evaluation z sezonu 2

ZawodnikZespółŚredniaSuma/Mecze
1.Bacik PawełPatol31,55347/11
2.Makuch HubertPatol28,94492/17
3.Fąfara ŁukaszPatol28,63458/16
4.Borowicki PiotrBS Construction23,50235/10
5.Cieślikiewicz MichałBS Construction21,0084/4
6.Jaroszek Jakub AZS PŚK20,0040/2
7.Walczyk PawełEkoEnergia-Orto-Punkt20,00300/15
8.Pawlak ŁukaszMKK Kielce18,36202/11
9.Marniak ErykTST Basket18,0054/3
10.Suchenia JanAZS PŚK16,5033/2
11.Ziemski MichałMKK Kielce16,13129/8
12.Chmura PatrykBS Construction15,75126/8
13.Janowski AlbertSplashers15,15197/13
14.Pobocha BartłomiejMKK Kielce15,00165/11
15.Walczyk PawelEkoEnergia-Orto-Punkt15,0030/2
16.Wanat KacperAZS PŚK14,92179/12
17.Nowak MichałTST Basket14,22128/9
18.Januszkiewicz KamilPivot14,00126/9
19.Głębicki GrzegorzPatol13,00156/12
20.Malinowski KamilLechia Strawczyn12,50150/12
21.Wanat KacperAZS PŚK12,5025/2
22.Orzech JakubEkoEnergia-Orto-Punkt12,36136/11
23.Haba MariuszTST Basket12,2549/4
24.Nowak GrzegorzEkoEnergia-Orto-Punkt12,18207/17
25.Nowak MaciejBS Construction12,0060/5
26.Jaworski AlanAZS PŚK11,67105/9
27.Kaczmarczyk PawełEkoEnergia-Orto-Punkt11,50161/14
28.Foltyn MaksymilianMKK Kielce11,3334/3
29.Ciepluch PawelEkoEnergia-Orto-Punkt10,8054/5
30.Trela PawełAZS PŚK10,73118/11
31.Woźniak DominikLechia Strawczyn10,7175/7
32.Cieslikiewicz MichałBS Construction10,7175/7
33.Borowiec PatrykBS Construction10,59180/17
34.Suchenia JanAZS PŚK10,55116/11
35.Kundera PawełBS Construction10,27113/11
36.Reroń ŁukaszPivot10,00130/13
37.Polak ŁukaszPivot9,80147/15
38.Jaroszek JakubAZS PŚK9,7168/7
39.Rzońca SzymonEkoEnergia-Orto-Punkt9,64135/14
40.Kmieć KrzysztofBS Construction9,38150/16
41.Nowicki DawidBS Construction9,21129/14
42.Majer AdrianLechia Strawczyn9,0099/11
43.Różyc Grzegorz Splashers8,69113/13
44.Ciepliński HubertMKK Kielce8,67104/12
45.Żaba-Żabiński SzymonAZS PŚK8,4476/9
46.Ciepluch PawełEkoEnergia-Orto-Punkt8,1749/6
47.Strzałka MichałPatol8,13122/15
48.Nalepa BartłomiejPatol8,0088/11
49.Węgierek RafałTST Basket7,8347/6
50.Wdowik ŁukaszPivot7,7562/8
51.Nowak GustawPivot7,3344/6
52.Szewczyk PiotrLechia Strawczyn7,29102/14
53.Banasik Hubert AZS PŚK7,0014/2
54.Paluch KamilEkoEnergia-Orto-Punkt7,0084/12
55.Lisowski MarcinTST Basket7,0028/4
56.Misztal KrzysztofLechia Strawczyn6,7194/14
57.Chaja MichałEkoEnergia-Orto-Punkt6,3182/13
58.Barcic MichałEkoEnergia-Orto-Punkt6,1486/14
59.Spiczonek PiotrPivot5,8264/11
60.Migaszewski AndrzejBS Construction5,6717/3
61.Łakomiec MikołajSplashers5,6056/10
62.Banasik Hubert AZS PŚK5,5561/11
63.Jaworski AlanAZS PŚK5,5011/2
64.Chruścielewski PiotrBS Construction5,0025/5
65.Pękalski PatrykMKK Kielce4,8634/7
66.Groman PiotrTST Basket4,6728/6
67.Krzysztofik ArkadiuszAZS PŚK4,509/2
68.Konarski MariuszTST Basket4,3648/11
69.Rajch AleksaderEkoEnergia-Orto-Punkt4,3313/3
70.Jaworski MichałLechia Strawczyn4,1750/12
71.Nowicki PawełBS Construction4,1366/16
72.Dudzik MaciejSplashers4,0012/3
73.Surma SebastainLechia Strawczyn4,008/2
74.Cymbalak WojciechPatol4,008/2
75.Strzałka JakubPatol4,0024/6
76.Kowalski JakubPivot4,008/2
77.Pawlak Mateusz MKK Kielce3,7037/10
78.Pedrycz MarcinAZS PŚK3,5725/7
79.Pedrycz MarcinAZS PŚK3,507/2
80.Foltyn MaksMKK Kielce3,507/2
81.Pilipczuk JakubTST Basket3,3330/9
82.Wiśniewski PrzemysławPivot3,3320/6
83.Woźniak RemigiuszTST Basket3,3310/3
84.Kosmala SebastianSplashers3,3143/13
85.Lesiak PawełLechia Strawczyn3,2923/7
86.Świderski Marcin Splashers3,1738/12
87.Kuzera RobertBS Construction2,9235/12
88.Czech Bartłomiej TST Basket2,7825/9
89.Kubicki KrystianMKK Kielce2,6321/8
90.Janowski DanielPatol2,4527/11
91.Kowalski MarekPatol2,337/3
92.Stefański KamilTST Basket2,1713/6
93.Osuch PawełPatol2,0633/16
94.Gil MichałMKK Kielce2,006/3
95.Pędzik GrzegorzPivot2,004/2
96.Giszko RafałTST Basket2,006/3
97.Pędzik MichałPivot1,9223/12
98.Szulkowski MichałEkoEnergia-Orto-Punkt1,7925/14
99.Piwowarczyk JakubTST Basket1,675/3
100.Woźniak MichałLechia Strawczyn1,3316/12
101.Rajch Aleksander EkoEnergia-Orto-Punkt1,1110/9
102.Banasik ArturEkoEnergia-Orto-Punkt0,501/2
103.Lasota MichałSplashers0,332/6
104.Arendarski KrzysztofSplashers0,334/12
105.Białek MaciejMKK Kielce0,331/3


Partnerzy